Γράφοντας με τις τσάντες τους, στο προαύλιο χώρο του σχολείου τα συνθήματα “Στείλε όταν φτάσεις” (η φράση που κυριαρχεί στα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης μετά το τραγικό δυστύχημα και δείχνει την αγωνία κάθε γονιού για την τύχη των παιδιών τους που ταξιδεύουν) και “Όχι άλλα εγκλήματα” εξέφρασαν την οργή τους για το τραγικό σιδηροδρομικό δυστύχημα.
![](/sites/default/files/styles/main/public/2023-03/331756985_1233996334178773_8901493516223689151_n.jpg?itok=XbfK9PUG)
“Στείλε όταν φτάσεις”: Συγκλονίζει το σχολείο της Πύλου για την τραγωδία
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)