Λίγη ώρα αφού ολοκληρώθηκε η τελετή παράδοσης παραλαβής ανάμεσα στον απελθόντα υφυπουργό Εθνικής Άμυνας Αλκιβιάδη Στεφανή και τον νέο υφυπουργό Νίκο Χαρδαλιά, ο υπουργός Άμυνας Νίκος Παναγιωτόπουλος έγραψε λίγα λόγια για τη συνεργασία που είχε με τον κ. Στεφανή.
«Φίλε @AlkisStefanis σε Ευχαριστώ για τα 2 χρόνια εξαιρετικής συνεργασίας. Χωρίς εσένα δεν θα είχαν γίνει όσα έγιναν. Καλή επιτυχία σε μία πορεία που συνεχίζεται», ανέφερε χαρακτηριστικά.
![](/sites/default/files/styles/main/public/2021-09/%CE%B8%CE%B8.jpg?itok=iflr7Rji)
Ο Παναγιώτοπουλος "αποχαιρετά" τον Στεφανή: «Χωρίς εσένα δεν θα είχαν γίνει όσα έγιναν»
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)
Ακολουθήστε το Πενταπόσταγμα στο Google news