Δεν πίστευαν στα μάτια τους όσοι βρίσκονταν επί της οδού Τσιμισκή στη Θεσσαλονίκη το βράδυ της Τρίτης 21 Νοεμβρίου, καθώς αυτοκίνητο κινούνταν αντίθετα, θέτοντας σε κίνδυνο τους υπόλοιπους χρήστες του οδικού δικτύου.
Το βίντεο που αναρτήθηκε στο TikTok έχει προκαλέσει αντιδράσεις, με τους χρήστες της δημοφιλούς πλατφόρμας να αποδοκιμάζουν τον οδηγό, δεδομένου ότι εξαιτίας της κίνησης ΙΧ στο αντίθετο ρεύμα έχουν σημειωθεί σφοδρά τροχαία ατυχήματα,αναφέρει το iefimerida.gr.