Την Τρίτη 20 Δεκεμβρίου 2022 ο Αρχηγός του Γενικού Επιτελείου Στρατού, Αντιστράτηγος Χαράλαμπος Λαλούσης, επισκέφθηκε την 180 Μοίρα Κατευθυνόμενων Βλημάτων HAWK (180 ΜΚ/Β HAWK), το 301 Εργοστάσιο Βάσεως (301 ΕΒ) και το Ειδικό Κέντρο Εφοδιασμού Μονάδων Στρατού (ΕΚΕΜΣ).
O Αρχηγός ευχαρίστησε το προσωπικό για το έργο που επιτελεί και αντάλλαξε μαζί του ευχές εν όψει των εορτών των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς.
![](/sites/default/files/styles/default/public/2022-12/2%20%281%29.jpg?itok=ylXB1F1j)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2022-12/3_9.jpg?itok=swq8Xofm)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2022-12/5_9.jpg?itok=Nx_mRBHr)