Ο Στέφανος Κασσελάκης αρχίζει σιγά σιγά να μας αποκαλύπτει τις δεξιότητές του, οι οποίες φαίνεται πως δεν περιορίζονται μόνο στον χώρο της πολιτικής.
Ο νέος πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ εμφανίστηκε το πρωί του Σαββάτου, στα γήπεδα στο Καλαμάκι, φορώντας τη φανέλα της εφημερίδας «Αυγή» και με το νούμερο «19» αγωνίστηκε στη θέση του αμυντικού χαφ.
Ο Στέφανος Κασσελάκης έπαιξε στο φιλικό προετοιμασίας εν όψει της έναρξης του πρωταθλήματος τύπου, κόντρα στην ομάδα του «Alpha» (τελικό αποτέλεσμα 3-3) , με τη σέντρα να γίνεται στις 9 το πρωί του Σαββάτου.
Έδειξε να έχει αντοχές, καθώς διατηρεί άριστη φυσική κατάσταση, ωστόσο βγήκε αλλαγή στα μισά του δευτέρου ημιχρόνου λόγω τραβήγματος στον προσαγωγό.
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-10/kassell1.jpg?itok=8kUMLasZ)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-10/kassell.jpg?itok=FwbQfJne)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-10/kassel.jpg?itok=TFYUYDbU)