Την αναστολή εξυπηρέτησης πολιτών με φυσική παρουσία από τη Δευτέρα 9 Νοεμβρίου ανακοίνωσε η ΤΕΙΡΕΣΙΑΣ, στο πλαίσιο των νέων μέτρων για την αναχαίτιση της πανδημίας.
Η Εταιρεία αναφέρει ότι σταματά η εξυπηρέτηση στα γραφεία της και ότι θα συνεχίσει να υποδέχεται και να εξυπηρετεί τις αιτήσεις των ενδιαφερομένων (πρόσβασης, διόρθωσης, αντίρρησης κλπ) μέσω:
• ταχυδρομείου στη διεύθυνση Αλαμάνας 1, 15125 Μαρούσι, υπόψη Γραφείου Εξυπηρέτησης Κοινού
• email στην ηλεκτρονική [email protected]
• FAX στο 2103676750
«Η επεξεργασία και ολοκλήρωση των αιτημάτων θα πραγματοποιούνται όπως πάντα έγκαιρα και εντός της προβλεπόμενης προθεσμίας.
Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με την ΤΕΙΡΕΣΙΑΣ στο τηλέφωνο 2103676700 τις εργάσιμες ημέρες, από 9πμ έως 4μμ ή να επισκεφθείτε το www.tiresias.gr
Για την επαναλειτουργία του Γραφείου Εξυπηρέτησης Κοινού της ΤΕΙΡΕΣΙΑΣ θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση» αναφέρει.