Χωρίς τις αισθήσεις του ανασύρθηκε το μεσημέρι 22χρονος υπήκοος Ρουμανίας από τη θαλάσσια περιοχή «Παράδεισος» Κοινυρών Θάσου.
Ο 22χρονος, διακομίστηκε στο Κέντρο Υγείας Πρίνου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του. Από το Α’ Λιμενικό Τμήμα Θάσου του Κεντρικού Λιμεναρχείο Καβάλας που διενεργεί την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας-νεκροτομής στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία Θράκης.
![](/sites/default/files/styles/main/public/2023-12/%CE%95%CE%9A%CE%91%CE%92-scaled.jpg?itok=nh1CXwJH)
Ανείπωτη τραγωδία στη Θάσο: Νεκρός 22χρονος λουόμενος σε παραλία
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)
Ακολουθήστε το Πενταπόσταγμα στο Google news