Στις πρώτες πρωινές ώρες, λίγο μετά τις 5, δύο άτομα απεγκλωβίστηκαν χωρίς αισθήσεις και μεταφέρθηκαν από το ΕΚΑΒ, έπειτα από τροχαίο περιστατικό στην οδό Αναπαύσεως, στο δήμο Βριλησσίων της Αττικής, όπως ανακοίνωσε η Πυροσβεστική. Στην επιχείρηση ενεπλάκησαν 6 πυροσβέστες με 2 οχήματα. Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, πρόκειται για έναν άνδρα και μια γυναίκα περίπου 20 ετών.
Έχουν μεταφερθεί στο Σισμανόγλειο
Τραυματισμένα απεγκλωβίστηκαν λιγο πριν τις 5 το πρωί 2 άτομα και παρελήφθησαν από το ΕΚΑΒ, συνεπεία τροχαίου, επί της Λεωφόρου Σχιστού, στο δήμο Περάματος Αττικής. Επιχείρησαν 12 πυροσβέστες με 4 οχήματα.
Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες πρόκειται για άντρα και γυναίκα ηλικίας περίπου 30 ετών. Έχουν μεταφερθεί στο Αττικό Νοσοκομείο.