Παραλίγο να γίνει τροχαίο στην εθνική οδό Γιαννιτσών-Θεσσαλονίκης καθώς έφυγε δεξαμενή από ένα φορτηγό και έπεσε στο δρόμο. Όμως αυτό συνέβη μπροστά από αυτοκίνητο το οποίο οδηγούσε γυναίκα.
Πιο συγκεκριμένα, τύχη βουνό είχε το πρωί της Πέμπτης 23 Νοεμβρίου, μία οδηγός αυτοκινήτου στην εθνική οδό Γιαννιτσών – Θεσσαλονίκης, όταν προσγειώθηκε στο δρόμο δεξαμενή από προπορευόμενο φορτηγό, λίγο έξω από τη Θεσσαλονίκη.
Σύμφωνα με το newsit.gr, η γυναίκα κρατούσε απόσταση ασφαλείας και απέφυγε το ογκώδες κυλινδρικό αντικείμενο, το οποίο «έφυγε» κάτω από άγνωστες συνθήκες από το φορτηγό.
Η (άδεια) δεξαμενή τραβήχτηκε στην άκρη και η κυκλοφορία στο σημείο (ύψος διασταύρωσης οικισμού Παραλίμνης) διεξάγεται κανονικά.