Μετά το πόρισμα των ιατροδικαστών για τους θανάτους της 3,5 ετών Μαλένας και της 6 μηνών Ίριδας, η αδερφή της Ρούλας Πισπιρίγκου, Δήμητρα, μεταφέρθηκε από την Πάτρα στη ΓΑΔΑ για να δώσει κατάθεση. Χθες (20.06.2022) κατέθετε για περισσότερες ώρες η μητέρα τους.
Η Δήμητρα Πισπιρίγκου ήταν ο μοναδικός άνθρωπος που βρισκόταν στο σπίτι της οικογένειας, στην Πάτρα, το μοιραίο βράδυ που βρέθηκε νεκρή η μικρή Ίριδα. Η Ρούλα Πισπιρίγκου αμφισβητεί το πόρισμα των ιατροδικαστών Καρακούκη και Καλογρηά, όπως δήλωσε νωρίτερα ο δικηγόρος της, Όθωνας Παπαδόπουλος, στο newsit.gr.