Το ατύχημα σημειώθηκε στη συμβολή των οδών Κολοκοτρώνη και Καραϊσκάκη, με τρία ΙΧ οχήματα. Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες του tempo24news, πιθανότατα λόγω της ολισθηρότητας του οδοστρώματος λόγω καιρού, ένας από τους οδηγούς των ΙΧ οχημάτων έχασε τον έλεγχο, με αποτέλεσμα να συμβεί το ατύχημα.
Από τη σύγκρουση καταγράφηκαν, ευτυχώς, μόνο υλικές ζημιές. Αξίζει να σημειωθεί ότι πρόκειται για τη δεύτερη καραμπόλα μέσα σε λίγες ώρες, με ακόμη μία να σημειώνεται το απόγευμα στην Οβρυά, πάλι με υλικές ζημιές.
Δείτε εικόνες του Tempo24:
![](/sites/default/files/styles/default/public/2021-12/patra-karabola-6-12a_0.jpg?itok=8R-JmxlH)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2021-12/patra-karabola-6-12.jpg?itok=6WbZMt3u)