Ένας ακόμα άνθρωπος έχασε την ζωή του από τον κορονοϊό στην χώρα μας.
Σύμφωνα με τις πληροφορίες πρόκειται για μια 82χρονη γυναίκα η οποία έπασχε από υποκείμενα νοσήματα και ήταν διασωληνωμένη στη ΜΕΘ στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας.
Ένας ακόμα άνθρωπος έχασε την ζωή του από τον κορονοϊό στην χώρα μας.
Σύμφωνα με τις πληροφορίες πρόκειται για μια 82χρονη γυναίκα η οποία έπασχε από υποκείμενα νοσήματα και ήταν διασωληνωμένη στη ΜΕΘ στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας.