Το αποκορύφωμα του φετινού Athens Flying Week Airshow! Ένα πλήρως ανακαινισμένο Supermarine Spitfire (MJ755) που ανήκει στην Ελληνική Πολεμική Αεροπορία στην πρώτη επίσημη παρουσίασή του.
Δυναμώστε τα ηχεία και απολαύστε τον ήχο της V12 Rolls-Royce Merlin καθώς ταξιδεύει, απογειώνεται μπροστά σε παρατηρητές αεροπλάνων και πετάει μια σειρά από ακροβατικά και κάνει ελιγμους υψηλής ταχύτητας, αφήνοντας το πλήθος έκπληκτο.