Το κατώφλι του Κέντρου Εκπαίδευσης Πυροβολικού στη Θήβα πέρασε νωρίτερα το μεσημέρι ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης. Σύμφωνα με πληροφορίες ο κ. Κασσελάκης πήγε στο διοικητήριο του ΚΕΠΘ και το ιατρείο ενώ επισκέφθηκε και την εκκλησία της Αγίας Βαρβάρας που βρίσκεται στο στρατόπεδο,όπως αναφέρει το protothema.gr.
Σημειώνεται ότι ο κ. Κασσελάκης στις αρχές Μαρτίου θα βρεθεί και πάλι στη Θήβα προκειμένου να παρουσιαστεί για να εκπληρώσει την 20ημερη στρατιωτική του θητεία.
Δείτε βίντεο και φωτογραφίες:
![](/sites/default/files/styles/default/public/2024-01/kasselakis-thiv__1__0.jpg?itok=5BxxtAJM)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2024-01/kasselakis_thiva_1.jpg?itok=gwXtixCp)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2024-01/kasselakis_thiva_2_0.jpg?itok=W8rMEF5p)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2024-01/kasselakis_thiva_3.jpg?itok=SBGLu1yX)