Χθες στο προεδρικό μέγαρο στη Λευκωσία, πραγματοποιήθηκε η πρώτη συνάντηση του νέου Προέδρου της Κύπρου Νίκου Χριστοδουλίδη, με τον προκάτοχο του Νίκο Αναστασιάδη.
Δεν χρειαζόντουσαν συστάσεις αφού υπήρξαν για πολλά χρόνια στενοί συνεργάτες και οι δύο γνωρίζουν καλά τα κατατόπια του προεδρικού γραφείου. Αυτό που δεν έλαβαν υπόψη ήταν οι γωνίες λήψης των φωτογραφιών. Έτσι λοιπόν στις φωτογραφίες βρέθηκε ένα «ορφανό» σταχτοδοχείο κάτω από το γραφείο του Προέδρου.
Χθες στο προεδρικό μέγαρο στη Λευκωσία, πραγματοποιήθηκε η πρώτη συνάντηση του νέου Προέδρου της Κύπρου Νίκου Χριστοδουλίδη, με τον προκάτοχο του Νίκο Αναστασιάδη.
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-05/tasaki.png?itok=ypiC_ef-)
Δεν χρειαζόντουσαν συστάσεις αφού υπήρξαν για πολλά χρόνια στενοί συνεργάτες και οι δύο γνωρίζουν καλά τα κατατόπια του προεδρικού γραφείου. Αυτό που δεν έλαβαν υπόψη ήταν οι γωνίες λήψης των φωτογραφιών. Έτσι λοιπόν στις φωτογραφίες βρέθηκε ένα «ορφανό» σταχτοδοχείο κάτω από το γραφείο του Προέδρου.