Ο Πρέσβης Αμρίτ Λουγκούν συναντήθηκε με τον Δήμαρχο Πειραιά κ. Ιωάννη Μόραλη και συζήτησε εμπορικές και εμπορικές δραστηριότητες, συμπεριλαμβανομένης της συνεργασίας μεταξύ πόλεων Μουμπάι και Πειραιά, ανακοίνωσε η πρεσβεία της Ινδίας στην Ελλάδα.
Ο Πρέσβης Αμρίτ Λουγκούν συναντήθηκε με τον Δήμαρχο Πειραιά κ. Ιωάννη Μόραλη και συζήτησε εμπορικές και εμπορικές δραστηριότητες, συμπεριλαμβανομένης της συνεργασίας μεταξύ πόλεων Μουμπάι και Πειραιά, ανακοίνωσε η πρεσβεία της Ινδίας στην Ελλάδα.