Τεράστιο το πένθος για οικογένεια στην Πάτρα, καθώς έφυγε από τη ζωή ζευγάρι με διαφορά λίγων ωρών.
Σύμφωνα με πληροφορίες της «Πελοποννήσου», αρχικά «έσβησε» η 65χρονη Μαρία Αντωνοπούλου και ακολούθως ο σύζυγός της, ο 69χρονος Κωνσταντίνος Αντωνόπουλος.
Η Μαρία Αντωνοπούλου απεβίωσε αιφνιδίως την Πέμπτη. Κατά πληροφορίες, βρισκόταν στο σπίτι της οπότε και ένιωσε αδιαθεσία. Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο, όμως δεν τα κατάφερε. Το βράδυ της ίδιας ημέρας «έφυγε» και ο άνδρας της, ο οποίος νοσηλευόταν στο Γενικό Κρατικό Νοσοκομείο Πατρών «Ο Αγιος Ανδρέας» και δεν ήξερε τίποτα για τον ξαφνικό θάνατο της συζύγου του. Τραγική ειρωνεία: η 65χρονη διεκομίσθη στο ίδιο νοσηλευτικό ίδρυμα όπου βρισκόταν ο άνδρας της.
Τα αδέλφια, οι συγγενείς και όλοι όσοι γνώριζαν το ζεύγος Αντωνόπουλου είναι συγκλονισμένοι από το τραγικό «παιχνίδι» της μοίρας. Η κηδεία του ζευγαριού θα τελεστεί το Σάββατο στις 12μ. από τον ιερό ναό Αγίου Μηνά Λεύκας Β’ Κοιμητήριο Πατρών.
![](/sites/default/files/styles/main/public/2024-08/ekav-patra.jpg?itok=lrIs_vDo)
Σοκ στην Πάτρα- Ζευγάρι έφυγε από τη ζωή με διαφορά λίγων ωρών
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)
Ακολουθήστε το Πενταπόσταγμα στο Google news