Χθες απόγευμα Κυριακής ένας 65χρονος σκοτώθηκε στην επαρχιακή οδό Σερρών-Αμφίπολης και πιο συγκεκριμένα στο δρόμο Φλάμπουρο-Πατρίκι του Δήμου Βισαλτίας, στις Σέρρες, καθώς η μοτοσικλέτα που οδηγούσε εξετράπη της πορείας της και ανετράπη, με αποτέλεσμα τον θανάσιμο τραυματισμό του.
Προανάκριση για τα ακριβή αίτια του δυστυχήματος διενεργεί το Αστυνομικό Τμήμα Βισαλτίας.
![](/sites/default/files/styles/main/public/2024-07/ekav-serres.jpg?itok=L56jLh6X)
Τροχαίο δυστύχημα στις Σέρρες με θύμα 65χρονο μοτοσικλετιστή
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)
Ακολουθήστε το Πενταπόσταγμα στο Google news