Ένα παράξενο τροχαίο έγινε χθες απόγευμα Πέμπτης, στο Πόρτο Ράφτη καθώς το αυτοκίνητο που οδηγούσε ένας 70χρονος για άγνωστο λόγο έπεσε σε χαράδρα βάθους περίπου 10 μέτρων.
Ειδικότερα, όπως αναφέρει ο Αντιδήμαρχος Σπάτων Αρτέμιδος Παναγιώτης Λάμπρου στο irafina.gr, στο σημείο επιχείρησαν 10 άνδρες της Πυροσβεστικής με δυο οχήματα και κατάφεραν με δυσκολία να βγάλουν τον 70χρονο οδηγό επάνω στον δρόμο, ο οποίος ευτυχώς δεν τραυματίστηκε. Τέλος, στο σημείο βρέθηκαν αστυνομικοί της Τροχαίας Κερατέας αλλά και ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ.
![](/sites/default/files/styles/default/public/2024-04/porto-rafti-5-4-.jpg_.jpg?itok=1-zn0CfX)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2024-04/troxaio-porto-rafti-5-4-24.jpg_.jpg?itok=dkwcmkOj)