Οι άνδρες της ΕΛ.ΑΣ στην Πάτρα συνέλαβαν 53χρονο για επεισόδιο ενδοοικογενειακής βίας.
Σύμφωνα με το protothema.gr, το περιστατικό συνέβη λίγο μετά τις 22.00 το βράδυ της περασμένης Δευτέρας (11/3) όταν ύστερα από ένα επεισόδιο με την 54χρονη σύζυγό του, ο κατηγορούμενος πυροβόλησε δύο φορές έξω από το σπίτι τους.
Ο 53χρονος συνελήφθη, ενώ από τη διενέργεια σωματικού ελέγχου βρέθηκαν και κατασχέθηκαν μικροποσότητα κάνναβης, χάπια Xanax, ένα πιστόλι κρότου με φυσίγγιο στη θαλάμη και επτά αβολίδωτα φυσίγγια των 9mm.
![](/sites/default/files/styles/main/public/2024-03/adadfdafad.jpg?itok=XKbx9XnF)
Άγριο περιστατικό στην Πάτρα: 53χρονος άρχισε να πυροβολεί πάνω σε καυγά με τη γυναίκα του
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)
Ακολουθήστε το Πενταπόσταγμα στο Google news