Σήμερα Δευτέρα 25 Οκτωβρίου για το .... "καλή εβδομάδα" και προφανέστατα για να δημιουργήσουν κλίμα ενόψει και της εθνικής μας επετείου ζεύγος τουρκικών F-16 πραγματοποίησε στις 11.14 υπερπτήσεις πάνω από το Μακρονήσι και τους Ανθρωποφάγους στα 20.000 πόδια και στη συνέχεια στις 11.15 δεύτερο ζεύγος τουρκικών F-16 πραγματοποίησε υπερπτήσεις πάνω από το Μακρονήσι και τους Ανθρωποφάγους, σε ύψος 11.000 ποδιών...
![](/sites/default/files/styles/main/public/2021-10/turkish_f-16.jpg?itok=WcDrNxSR)
Το βιολί τους οι Τούρκοι: F-16 πάνω από Μακρονήσι και Ανθρωποφάγους
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)