Στην εκδήλωση παρέστησαν οι Βουλευτές Β΄ Πειραιώς κ. Ιωάννης Τραγάκης ως εκπρόσωπος του Προέδρου της Βουλής των Ελλήνων, κ. Ιωάννης Ραγκούσης ως εκπρόσωπος του Αρχηγού της Μείζονος Αντιπολίτευσης, κ. Σοφία – Χάιδω Ασημακοπούλου ως εκπρόσωπος του Προέδρου της Ελληνικής Λύσης και κ. Δημήτριος Μαρκόπουλος, ο Διοικητής Διοίκησης Διοικητικής Μέριμνας Ναυτικού Αντιναύαρχος (Μ) Χαρίλαος Παπαδημητρίου ΠΝ ως εκπρόσωπος του Αρχηγού ΓΕΕΘΑ, ο Περιφερειάρχης Αττικής κ. Γεώργιος Πατούλης, ο Δήμαρχος Σαλαμίνας κ. Γεώργιος Παναγόπουλος, Πρέσβεις, στελέχη ξένων διπλωματικών αποστολών και Ακόλουθοι Άμυνας ξένων κρατών στην Ελλάδα.
![](/sites/default/files/styles/main/public/2022-09/10136156-F5-min-3-scaled-1020x1020.jpg?itok=rKjq_lt8)
Χαρδαλιάς: Εκπροσώπησε τον Πρόεδρο της Κυβέρνησης στην εκδήλωση «ΣΑΛΑΜΙΝΙΑ 2022»
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)