Tην πρωτιά στη γενική κατάταξη για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά κατέκτησε ο Χρήστος Βολικάκης.
Ο Έλληνας ποδηλάτης κατέκτησε την 6η θέση, στον αγώνα που έγινε στο Παγκόσμιο Κύπελλο στο Μίλτον του Καναδά, και πήρε την πρώτη θέση στη γενική κατάταξη.
![](/sites/default/files/styles/default/public/2020-01/%CE%92%CE%BF%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%AC%CE%BA%CE%B7%CF%82_0.jpg?itok=3-cs4YK4)
Tην πρωτιά στη γενική κατάταξη για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά κατέκτησε ο Χρήστος Βολικάκης.
Ο Έλληνας ποδηλάτης κατέκτησε την 6η θέση, στον αγώνα που έγινε στο Παγκόσμιο Κύπελλο στο Μίλτον του Καναδά, και πήρε την πρώτη θέση στη γενική κατάταξη.