Συγκέντρωση συμπαράστασης στο λαό της Παλαιστίνης πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη το απόγευμα στην Πλατεία Σαπφούς στη Μυτιλήνη.
Η συγκέντρωση περιλάμβανε τραγούδια για την ειρήνη και ομιλίες από εκπροσώπους των συνδιοργανωτών, της Επιτροπής Ειρήνης του Συλλόγου Προοδευτικών Γυναικών Λέσβου, του παραρτήματος Λέσβου της ΑΔΕΔΥ και του Παλλεσβιακού Εργατουπαλληλικού Κέντρου.
Η συγκέντρωση έκλεισε με πορεία διαμαρτυρίας στους δρόμους της Μυτιλήνης.
Δείτε φωτογραφίες από το stonisi.gr
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-10/393678375_299470515790864_904200120909606105_n.jpg?itok=bSNAU5Cq)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-10/394001007_905425287674212_6066878162143459285_n.jpg?itok=3oHEcYyL)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-10/393455983_671118335120785_5737841052604125458_n.jpg?itok=94nuXD35)