Ο Μιχάλης Χρυσοχοΐδης, υπουργός Προστασίας του Πολίτη βρίσκεται στη Ζάκυνθο από τις 8 το πρωί ,ώστε να ενημερωθεί για σημαντικά ζητήματα που αφορούν την περιοχή.
Λίγο μετά της 08:30, ο κ. Χρυσοχοΐδης, έφθασε το κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας Ζακύνθου, όπου συμμετέχει σε κλειστή σύσκεψη με αξιωματικούς της Αστυνομικής Διεύθυνσης Ζακύνθου.
Στις 10:00 θα ακολουθήσει σύσκεψη με τους φορείς της Ζακύνθου και στις 12:00 στο κτήριο της Περιφερειακής Ενότητας Ζακύνθου, θα παραχωρήσει δηλώσεις στους εκπροσώπους των Μ.Μ.Ε.
![](/sites/default/files/styles/main/public/2024-07/xrysoxoidis-zakynthos.jpg?itok=CFo_CWTg)
Χρυσοχοΐδης: Στη Ζάκυνθο σήμερα -Σκοπός να διευθετηθούν ζητήματα ασφαλείας στο νησί
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)
Ακολουθήστε το Πενταπόσταγμα στο Google news