Όλοι οι εθελοντές, εργαζόμενοι, άνθρωποι των σωμάτων ασφαλείας και της Πυροσβεστικής που επιχειρούν τις μέρες αυτές στο τόπο του δυστυχηματος συγκεντρώθηκαν και απότισαν φόρο τιμής στους νεκρούς στα Τέμπη.
Ο Περιφερειάρχης Κώστας Αγοραστός παρουσία του Υφυπουργού παρά τω Πρωθυπουργώ Χρήστου Τριαντόπουλου μετέφερε τις ευχαριστίες του Πρωθυπουργού για τις υπεράνθρωπες προσπάθειες που κατέβαλαν όλοι από την πρώτη στιγμή.
Δείτε τις φωτογραφίες:
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-03/PHOTO-2023-03-05-14-21-52__2_.jpg?itok=Yhou0BTW)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-03/PHOTO-2023-03-05-14-21-52__3_.jpg?itok=I-U4LnYR)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-03/PHOTO-2023-03-05-14-21-52.jpg?itok=beZUr3NJ)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2023-03/PHOTO-2023-03-05-14-21-52__1_.jpg?itok=3Zy4Gfyc)