Μια αθλήτρια του πόλο στα Χανιά επέλεξε να μην παραμελήσει ούτε την αγάπη της για το άθλημα, ούτε και το μωρό της. Ο λόγος για την παίκτρια του Ναυτικού Ομίλου Χανίων Μαρκέλα Πλούμη που είναι αφοσιωμένη και στα δύο.
Η αθλήτρια τις τελευταίες ώρες έχει γίνει viral στα social media καθώς φωτογραφήθηκε στον πάγκο να ταΐζει των μερικών μηνών μωράκι της λίγο πριν βουτήξει στο νερό.
Δείτε τις φωτογραφίες
![](/sites/default/files/styles/default/public/2022-10/ezgif-5-a3618b75a7.jpg?itok=cKXNXnWd)
![](/sites/default/files/styles/default/public/2022-10/ezgif-5-6fc24e203d.jpg?itok=4jeBmnh8)
Φορώντας το μαγιό και το σκουφάκι της, η ίδια ακόμη και λίγα λεπτά πριν την προπόνηση δεν έχασε ευκαιρία να φροντίσει το μωράκι της, χαρίζοντας μας ένα πολύ γλυκό στιγμιότυπο αλλά και ταυτόχρονα ένα μάθημα ζωής.