Το Blue Star Naxos βρίσκεται στο λιμάνι του Πέρα Γιαλού στην Αστυπάλαια όπου μεγάλος όγκος επιβατών και οχημάτων επιβιβάζεται στο πλοίο το οποίο στη συνέχεια αναχωρεί για Αμοργό (Αιγιάλη) – Δονούσα – Νάξο – Πάρο – Πειραιά.
Το Blue Star Naxos βρίσκεται στο λιμάνι του Πέρα Γιαλού στην Αστυπάλαια όπου μεγάλος όγκος επιβατών και οχημάτων επιβιβάζεται στο πλοίο το οποίο στη συνέχεια αναχωρεί για Αμοργό (Αιγιάλη) – Δονούσα – Νάξο – Πάρο – Πειραιά.