Αντί για πολλαπλασιασμός θα του βγει διαίρεση του Ερντογάν! Να είμαστε προσεκτικοί. Να δουλέψουμε όλα τα σενάρια. Να είμαστε έτοιμοι να αντιμετωπίσουμε οποιαδήποτε κίνηση. Όχι ηττοπάθεια. Αυτό εκμεταλλεύτηκε η Τουρκία για δεκαετίες. Δεν της αρέσει τώρα που λέμε “ΟΧΙ” στον Έβρο και στα νησιά. Θέλει να μας τρομοκρατήσει, για να επανέλθουμε στα... παλιά.
![](/sites/default/files/styles/main/public/2022-05/ezgif-5-673bfeecdf.jpg?itok=Rg1LMg30)
Σάββας Καλεντερίδης: Καθεστώς τρομοκρατίας! Να είμαστε έτοιμοι να τους αντιμετωπίσουμε
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)