Την ώρα που ο μεγάλος Πελέ δίνει ακόμη μία μεγάλη μάχη για τη ζωή του, η κόρη του, Κέλι Νασιμέντο, ανέβασε μία οικογενειακή φωτογραφία, στέλνοντας μήνυμα αισιοδοξία κατά την περίοδο των Χριστουγέννων.
«Είμαστε σχεδόν όλοι. Καλά Χριστούγεννα. Ευγνωμοσύνη, αγάπη, ένωση, οικογένεια. Η ουσία των Χριστουγέννων. Σας ευχαριστούμε όλους για την όλη την αγάπη και το φως που μας έχετε στείλει», έγραψε στο Instagram.
![](/sites/default/files/styles/default/public/2022-12/ezgif-2-07850cf5a3.jpg?itok=S-pT8bT0)