Το ζευγάρι από το οποίο θα προκύψει ο αντίπαλός του στα πλέι οφ του Τσάμπιονς Λιγκ, έμαθε ο Ολυμπιακός, έπειτα από την κλήρωση που έγινε στη Νιόν, το μεσημέρι της Δευτέρας. Συγκεκριμένα, η ομάδα του Πειραιά θα παίξει στα πλέι οφ με τον νικητή του ζευγαριού Μάλμε - Ρέιντζερς. Πρώτα βέβαια θα πρέπει να περάσει το εμπόδιο της Λουντογκόρετς.
![](/sites/default/files/styles/main/public/2021-08/%CF%89%20%CF%87%CF%89%20%CF%87.jpg?itok=UwEeXUbV)
Champions League: Με Μάλμε ή Ρέιντζερς ο Ολυμπιακός στα πλέι οφ
![Newsroom](/sites/default/files/styles/square/public/authors/penta-192x192.png?itok=W4vtNAsJ)