Οι άγνωστοι πέταξαν, πέταξαν το βράδυ της Παρασκευής (24/4) τουλάχιστον 15 βόμβες μολότοφ, στον σύνδεσμο της οδού Ταξιαρχών στον Κορυδαλλό προκαλώντας σοβαρές υλικές ζημιές, ενώ κάηκε ολοσχερώς κι ένα αυτοκίνητο.
![](/sites/default/files/styles/default/public/2020-04/epithesi-syndesmo-olumpiakou%20%281%29.jpeg?itok=rFJpax2N)
Οι άγνωστοι πέταξαν, πέταξαν το βράδυ της Παρασκευής (24/4) τουλάχιστον 15 βόμβες μολότοφ, στον σύνδεσμο της οδού Ταξιαρχών στον Κορυδαλλό προκαλώντας σοβαρές υλικές ζημιές, ενώ κάηκε ολοσχερώς κι ένα αυτοκίνητο.